Zopowy – 21.06.2026 r.

1. W trwającym czerwcu dziękujemy za miłosierdzie Boże i prosimy o wytchnienie

    oraz pociechę w codziennych troskach. Pamiętajmy, że Serce Jezusowe jest

    jedynym źródłem zdolnym rozgrzać serca ludzi do miłości do Boga i bliźniego.

2. We czwartek od godz.16.30: Adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym

    Sakramencie w intencjach naszej Parafii.

3. W piątek kończy się rok katechetyczny i szkolny. Przypominam dzieciom, młodzieży

    i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone,

    powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić,

    ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty czas z Bogiem. Niech nie zabraknie

    tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie

    czasu wakacji. Niech to będzie błogosławiony czas wypoczynku, regeneracji sił, ale

    także duchowego wzrostu.

4. W przyszłą niedzielę pragniemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci Świętych

    Apostołów Piotra i Pawła w Zubrzycach. Msza święta o godz.12.00. Zapraszamy.

4. Z prasy: Gość Niedzielny.

5. Podziękowanie: za ofiary złożone w ramach tacy specjalnej na potrzeby kościoła i parafii,

                              a przed kościołem na remont katedry w Opolu.

                              za przygotowanie kościoła.

    – do przygotowania kościoła zapraszamy: rodz. Wolmergów [za 2 tyg.].

7. Można zamawiać intencje mszalne. Starajmy się, aby w naszym

    kościele była zanoszona modlitwa za naszych bliskich żyjących i zmarłych.

    Zamówić i ofiarować Mszę św. jest najlepszym darem dla tych, których się kocha.

    Intencje mszalne można zamawiać: w zakrystii, przez pocztę mailową [adres jest

    na naszej stronie parafialnej] oraz przez telefon.

       „Carlo nigdy się nie skarżył, choć jestem pewna, że czasem miał

    na to ochotę. Cnotę posłuszeństwa posiadał w stopniu heroicznym,

                 co w dzisiejszych czasach jest niesłychanie rzadkie”.

                                                                                           mama o swoim synu św. Carlo

                                                     Szczęść Boże!

komentarze zostały wyłączone