1. W trwającym czerwcu dziękujemy za miłosierdzie Boże i prosimy o wytchnienie
oraz pociechę w codziennych troskach. Pamiętajmy, że Serce Jezusowe jest
jedynym źródłem zdolnym rozgrzać serca ludzi do miłości do Boga i bliźniego.
2. We czwartek od godz.16.30: Adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym
Sakramencie w intencjach naszej Parafii.
3. W piątek kończy się rok katechetyczny i szkolny. Przypominam dzieciom, młodzieży
i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone,
powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić,
ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty czas z Bogiem. Niech nie zabraknie
tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie
czasu wakacji. Niech to będzie błogosławiony czas wypoczynku, regeneracji sił, ale
także duchowego wzrostu.
4. W przyszłą niedzielę pragniemy przeżywać uroczystość odpustową ku czci Świętych
Apostołów Piotra i Pawła w Zubrzycach. Msza święta o godz.12.00. Zapraszamy.
4. Z prasy: Gość Niedzielny.
5. Podziękowanie: za ofiary złożone w ramach tacy specjalnej na potrzeby kościoła i parafii,
a przed kościołem na remont katedry w Opolu.
za przygotowanie kościoła.
– do przygotowania kościoła zapraszamy: rodz. Wolmergów [za 2 tyg.].
7. Można zamawiać intencje mszalne. Starajmy się, aby w naszym
kościele była zanoszona modlitwa za naszych bliskich żyjących i zmarłych.
Zamówić i ofiarować Mszę św. jest najlepszym darem dla tych, których się kocha.
Intencje mszalne można zamawiać: w zakrystii, przez pocztę mailową [adres jest
na naszej stronie parafialnej] oraz przez telefon.
„Carlo nigdy się nie skarżył, choć jestem pewna, że czasem miał
na to ochotę. Cnotę posłuszeństwa posiadał w stopniu heroicznym,
co w dzisiejszych czasach jest niesłychanie rzadkie”.
mama o swoim synu św. Carlo
Szczęść Boże!