Zubrzyce – 21.06.2026 r.

1. W trwającym czerwcu dziękujemy za miłosierdzie Boże i prosimy o wytchnienie

    oraz pociechę w codziennych troskach. Pamiętajmy, że Serce Jezusowe jest

    jedynym źródłem zdolnym rozgrzać serca ludzi do miłości do Boga i bliźniego.

2. W piątek kończy się rok katechetyczny i szkolny. Przypominam dzieciom, młodzieży

    i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone,

    powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić,

    ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty czas z Bogiem. Niech nie zabraknie

    tego dziękczynienia w nadchodzących dniach. Będziemy też prosić o dobre przeżycie

    czasu wakacji. Niech to będzie błogosławiony czas wypoczynku, regeneracji sił,

    ale także duchowego wzrostu.

    – godz.17.30: Adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie w intencji

                           Bożego przeżycia uroczystości odpustowej i w intencjach naszej Diecezji.

3. W przyszłą niedzielę pragniemy przeżywać uroczystość odpustową i dziękować

    za niestrudzonych naszych patronów Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

    Mszy Świętej o godz.12.00 będzie przewodniczył ks. Wojciech Hejczyk – wikary z Głubczyc.

    Niech Pan Jezus obecny w Najświętszym Sakramencie znajdzie czyste nasze serca

    i otwarte na Jego przyjęcie.

    Prosimy panów z Rady Parafialnej i Róży mężczyzn o podjęcie krzyża i baldachimu.

4. Z prasy: Gość Niedzielny.

5. Podziękowanie: za ofiary złożone w ramach tacy specjalnej na potrzeby kościoła i parafii,

                              a przed kościołem na remont katedry w Opolu,

                              za przygotowanie kościoła, za skoszenie trawy przy plebanii.

    – do przygotowania uroczystości odpustowej zapraszamy: rodz z ul. Sportowej, Słonecznej,

       Pogodnej, Mostowej i Ogrodowej.

    – do skoszenia trawy przy kościele zapraszamy: p. Zapotoczny i Kępa.

7. Można zamawiać intencje mszalne. Starajmy się, aby w naszym kościele była

    zanoszona modlitwa za naszych bliskich żyjących i zmarłych.

    Zamówić i ofiarować Mszę św. jest najlepszym darem dla tych, których się kocha.

    Intencje mszalne można zamawiać: w zakrystii, przez pocztę mailową [adres jest

    na naszej stronie parafialnej] oraz przez telefon.

      „Carlo nigdy się nie skarżył, choć jestem pewna, że czasem miał

   na to ochotę. Cnotę posłuszeństwa posiadał w stopniu heroicznym,

               co w dzisiejszych czasach jest niesłychanie rzadkie”.

                                                                                                 mama o swoim synu św. Carlo

                                                    Szczęść Boże!

komentarze zostały wyłączone