Zubrzyce – 14.06.2026 r.

1. Dobiegamy połowy czerwca, miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

    W piątek od godz.17.30 Pan Jezus obecny w Najświętszym Sakramencie zaprasza

    nas na adoracyjne spotkanie, w czasie którego pragniemy śpiewać Litanię do Najświętszego

    Serca Pana Jezusa. Nie żałujmy czasu na spotkanie z Panem Jezusem,

    każde takie spotkanie ubogaca nas w tak potrzebne Boże moce.

2. Wielkimi krokami zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego – to już w przyszłym

    tygodniu! Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby  przyniosło

    dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu.

    Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty

    z Bogiem czas. Niech nie zabraknie tego dziękczynienia w nadchodzących dniach.

3. We środę zapraszamy na podsumowujące spotkanie młodych z kl. Vi i VII

    przygotowujących się do sakramentu bierzmowania razem z rodzicami.

    Proszę o przyniesienie dzienniczków.

4. W przyszłą niedzielę nasze ofiary w ramach tacy specjalnej będą potrzeby kościoła

    i parafii. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na remont katedry w Opolu.

5. Z prasy: Gość Niedzielny.

6. Podziękowanie: za ofiary złożone na bieżące potrzeby kościoła i parafii,

                              za skoszenie trawy przy kościele, przy plebanii,

                              za oczyszczenie rynien.

    – do przygotowania kościoła zapraszamy: rodz. Broszko, Szymański.

    – do przygotowania uroczystości odpustowej na 28.06. zapraszamy: rodz z ul. Sportowej

       Słonecznej, Pogodnej, Mostowej i Ogrodowej.

    – do skoszenia trawy przy kościele zapraszamy: p. Zapotoczny i Kępa.

7. Można zamawiać intencje mszalne. Starajmy się, aby w naszym kościele była

    zanoszona modlitwa za naszych bliskich żyjących i zmarłych.

    Zamówić i ofiarować Mszę św. jest najlepszym darem dla tych, których się kocha.

    Intencje mszalne można zamawiać: w zakrystii, przez pocztę mailową [adres jest

    na naszej stronie parafialnej] oraz przez telefon.

Carlo uwielbiał dobrą kuchnię, został samozwańczym kucharzem.

      Często tworzył nowe przepisy. Niektóre były tak wyszukane,

   że nastręczały trudności niejednemu wprawnemu kucharzowi,

                       on jednak wychodził z opresji zwycięsko”.

                                                                                                    mama o swoim synu św. Carlo

                                                  Szczęść Boże!

komentarze zostały wyłączone